Enjoy Your Meal
Aby zarządzać swoją subskrypcją potrzebujesz wygenerowany adres do zarządzania - wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać odnośnik na swój adres e-mail.

W każdej chwili możesz wybrać możliwość otrzymywania informacji z innych restauracji.

Kliknij listę Wybierz subskrypcje, żeby zmienić zakres otrzymywanych informacji, a następnie kliknij "Zapisz zmiany"

Administratorem Pani/Pana dobrowolnie podanych danych osobowych jest Sodexo Polska Spółka z o. o., z siedzibą w Warszawie (02-231) przy ul. Jutrzenki 137. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera zawierającego informacje marketingowe administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawie do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16-21 RODO (w tym celu należy kontaktować się z Sodexo Polska sp. z o.o. na adres e-mail: privacy.FMS.PL@sodexo.com lub pisemnie na adres siedziby). Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku uznania, że dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa. Poza podmiotami uprawnionymi na podstawie przepisów prawa, zebrane dane osobowe nie będą udostępniane.

W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez Sodexo Polska sp. z o.o. prosimy o zapoznanie się z poniższą Polityką Ochrony Danych Osobowych Grupy Sodexo

Polityka Ochrony Danych Osobowych Grupy Sodexo

Jeżeli chcesz zrezygnować z wszystkich subskrypcji - Usuń mój adres z wszystkich list