Enjoy Your Meal

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sodexo Polska sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Sodexo Polska sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na kontaktowanie Sodexo Polska sp. z o.o. poprzez aplikację mobilną Enjoy Your Meal dla celów marketingu bezpośredniego.

Administratorem Pani/Pana dobrowolnie podanych danych osobowych jest Sodexo Polska Spółka z o. o., z siedzibą w Warszawie (02-231) przy ul. Jutrzenki 137. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera zawierającego informacje marketingowe administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawie do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16-21 RODO (w tym celu należy kontaktować się z Sodexo Polska sp. z o.o. na adres e-mail: privacy.FMS.PL@sodexo.com lub pisemnie na adres siedziby). Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku uznania, że dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa. Poza podmiotami uprawnionymi na podstawie przepisów prawa, zebrane dane osobowe nie będą udostępniane.

W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez Sodexo Polska sp. z o.o. prosimy o zapoznanie się z poniższą Polityką Ochrony Danych Osobowych Grupy Sodexo

Polityka Ochrony Danych Osobowych Grupy Sodexo

Chcesz wypisać się z listy subskrybentów lub zmienić subskrybowane kanały? Przejdź do zarządzania subsrkypcją